Bramy wjazdowe

Bramy wjazdowe skrzydłowe – nowoczesne i klasyczne

Zdjęcie główne #33 - Bramy wjazdowe

Bramy wjazdowe skrzydłowe – nowoczesne i klasyczne

 

Bramy skrzydłowe prowadzące na posesję to tradycyjne rozwiązanie – te obecnie oferowane wyróżniają się nie tylko estetycznym wykończeniem, ale również trwałością i łatwą obsługą. Ze względu na sposób otwierania polecane są tam, gdzie ograniczona przestrzeń nie daje możliwości montażu bram przesuwnych.

 

Dzięki szerokiej gamie możliwości wykończenia bram wjazdowych skrzydłowych można dopasować je indywidualnie do aranżacji domu oraz ogrodzenia, aby razem mogły one tworzyć efektowną kompozycję. Można dobrać je do przestrzeni urządzonych zarówno w stylu w klasycznym – zawierają one wtedy misternie kute zdobienia, jak i również pasują do nowoczesnych przestrzeni – wtedy najlepszym wyborem będą bramy wjazdowe skrzydłowe o minimalistycznej konstrukcji, które pozbawione są ozdób. Mogą być one również wykończone na wskazany kolor – czarny, szary, brązowy, zielony, granatowy i inne.

 

Do konstrukcji bram skrzydłowych wykorzystuje się w szczególności metalowe elementy kute lub z wypełnieniem z kształtowników w różnych wariantach – mogą być one proste, dekoracyjnie wykończone, ułożone pionowo lub poziomo, mogą posiadać także dodatkowe ozdobne elementy, które sprawiają, że cała konstrukcja bramy prezentuje się stylowo. Ponadto wykończenie antykorozyjne – cynkowanie i malowanie proszkowe na wskazany przez klienta kolor z palety RAL powoduje, że bramy te wyglądają estetycznie na długi czas.

 

W naszej firmie Instal SpecOK oferujemy najwyższej jakości bramy wjazdowe skrzydłowe w szerokiej gamie wariantów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Szlabany zachodniopomorskie

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.