Obsługa bram wjazdowych skrzydłowych

Wybierz zdjęcie

Obsługa bram wjazdowych skrzydłowych

 

Przy doborze bram wjazdowych ważna jest nie tylko estetyka, ale również należy zwrócić szczególną uwagę na ich sposób obsługi, aby codzienne otwieranie i zamykanie bramy nie było żadnym problemem.

 

W przypadku bram skrzydłowych otwiera się ich dwa skrzydła osadzone na zawiasach. W konsekwencji jedną z ważnych zalet, jakimi wyróżniają się nowoczesne bramy wjazdowe skrzydłowe, jest łatwa obsługa – skrzydła są lekkie w przeciwieństwie do bram z jednym skrzydłem przesuwnym, dlatego też z ich przesunięciem może poradzić sobie każda osoba. Ponadto nie zawierają one psujących się elementów, na przykład listwy zębatej, łożysk czy wózka, dlatego też ryzyko usterek jest zminimalizowane, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji takich bram wjazdowych.

 

Także bramy wjazdowe skrzydłowe mogą być wyposażone w systemy automatyki – wówczas ich obsługa jest jeszcze łatwiejsza, ponieważ wystarczy tylko naciskać przycisk na pilocie, a ona otworzy się lub zamknie automatycznie. Takie rozwiązania polecane są osobom, którym nie tylko zależy na większym komforcie, ale również oszczędności czasu – nie ma wtedy problemu z koniecznością każdorazowego wysiadania z samochodu, co jest szczególnie kłopotliwe w ciągu deszczowych czy zimowych dni.

 

Jeżeli wobec tego chcesz zakupić bramę skrzydłową, ale zależy ci na maksymalnej wygodzie, w takim przypadku w naszej firmie Instal SpecOK polecamy dodatkowe systemy automatyki. Dopasujemy je tak, aby odpowiadały Twoim indywidualnym potrzebom i wykonamy profesjonalny montaż. Zapraszamy!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.