O firmie

Zdjęcie główne #35 - O firmie

Instal SpecOK – specjaliści w dziedzinie fachowych instalacji

Gdybyśmy mieli możliwość obejrzenia przekroju naszego domu, bloku czy mieszkania w technice 3D, to zobaczylibyśmy, jak ogromny udział mają w nim wszelkiego typu instalacje. W praktyce to od nich zależy, czy żyje nam się wygodnie i bezpiecznie. Awarie powodują natychmiastowe problemy i znaczny spadek naszego komfortu. Nagle przypominamy sobie, jak coś na co dzień zupełnie oczywistego, jest nam wręcz niezbędne do normalnego funkcjonowania.

Instal SpecOK powstało, by udoskonalać otaczające nas instalacje, dbać o ich prawidłowy montaż, serwisować, konserwować i projektować w taki sposób, aby mogły służyć naszym Klientom przez lata. Kluczowe znaczenie ma dla nas zoptymalizowanie ich pod kątem wymagań konkretnego budynku i jego użytkownika. Nie jest sztuką zastosować wszystko, co najlepsze i najdroższe. Dla nas najważniejsze jest, aby Klient o ograniczonym budżecie mógł korzystać z naprawdę doskonałych rozwiązań i otrzymać gwarancję ich bezproblemowego działania.

Specjalizujemy się we wszelkiego typu instalacjach: elektrycznych, klimatyzacyjnych, komputerowych, telewizyjnych, internetowych, alarmowych, ciepłowniczych. Jesteśmy instalatorami automatyki bramowej, systemów inteligentnego domu, oprogramowania komputerowego, odkurzaczy centralnych, telewizji naziemnej i satelitarnej, kamer CCTV.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i wybrania jakości, która w naszej branży naprawdę ma zasadnicze znaczenie.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.