Bramy i automatyka

Zdjęcie główne #18 - Bramy i automatyka

Niezawodna wygoda

W Polsce zarejestrowanych jest ponad 14 milionów samochodów. Ogromna część z nich parkuje w prywatnych, najczęściej przydomowych garażach lub na ogrodzonych terenach osiedlowych. Trudno sobie wyobrazić, aby każdy z kierowców za każdym razem wysiadał z auta i ręcznie otwierał bramę. Dlatego od wielu lat stosowana jest automatyka. Z powodzeniem wykorzystuje się ją także w prywatnych domach, gdzie staje się środkiem do znacznego podniesienia wygody mieszkańców. Bramy i automatyka to jedna z naszych specjalizacji.

Instal SpecOK montuje bramy i zajmuje się instalacją automatyki dla wygody ich użytkowania. Obsługujemy zarówno inwestycje prywatne, jak i komercyjne, włącznie z parkingami przy centrach handlowych, zamkniętymi osiedlami strzeżonymi czy podziemnymi garażami w biurowcach.

Współpracujemy ze sprawdzonymi, uznanymi dostawcami podzespołów oraz kompletnych elementów instalacyjnych. Montujemy napędy czołowych firm, takich jak Faac, Benninca, Nice, Wiśniowski. Specjalizujemy się w montażu i serwisie elementów sterowania bram garażowych i wjazdowych, zarówno przesuwnych, jak i dwuskrzydłowych.

Instal SpecOK to wiarygodna firma, dlatego na każdy przeprowadzony przez nas montaż udzielamy realnej gwarancji. Bramy i automatyka to bardzo delikatna materia, która – jeśli nie działa poprawnie – potrafi skutecznie dać się we znaki właścicielowi czy użytkownikom nieruchomości. W końcu montujemy te elementy dla własnego komfortu. Nie warto sięgać po przypadkowe, niesprawdzone rozwiązania.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.