Bramy segmentowe przemysłowe

Zdjęcie główne #29 - Bramy segmentowe przemysłowe

Niezawodność – to liczy się najbardziej

Widzimy je w wielkich halach magazynowych, ale też w małych sklepikach osiedlowych. Wykorzystują je potężne montażownie, a także drobne zakłady mechaniczne. Bramy segmentowe przemysłowe są użytkowym odpowiednikiem tych stosowanych w garażach domowych. Różnią się jednak kilkoma istotnymi szczegółami. W Instal SpecOK stawiamy na praktyczność i niezawodność tego rozwiązania.

Bramy segmentowe przemysłowe przybierają różne postaci. Mogą służyć po prostu za wjazd do budynku, ale także bronić dostępu do jego zaplecza. Bardzo ważną funkcję spełniają one chociażby w dużych zakładach, gdzie brama jest łącznikiem między halą produkcyjną czy montażownią, a placem.

Instal SpecOK specjalizuje się w montażu wszelkich bram przemysłowych, włącznie z modelami przeszklonymi, dodatkowo izolowanymi, antywłamaniowymi, z dodatkowymi drzwiami. Realizujemy bardzo różne projekty, także nietypowe rozmiarowo. Skontaktuj się z nami i zaproś nas na pomiar. Przygotujemy ofertę, która będzie w 100% dopasowana do Twoich oczekiwań jakościowych, estetycznych i cenowych.

Instal SpecOK zajmuje się także automatyką bramową na potrzeby przemysłu, dlatego zapytaj również o wycenę uwzględniającą to rozwiązanie.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.