Bramy wjazdowe przesuwne

Zdjęcie główne #30 - Bramy wjazdowe przesuwne

Najlepszy wybór gdy liczy się praktyczność

Wielu uważa, że bramy wjazdowe przesuwne są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem zarówno dla domu, jak i terenu przemysłowego. Nie jesteśmy aż tak kategoryczni, choć przyznajemy, że w sytuacji, gdy w grę wchodzą przede wszystkim względy praktyczne, to nie ma lepszego wyboru. Oczywiście tylko pod warunkiem, że pozwalają nam na to wymiary działki. Spokojnie, wszystko sprawdzimy i dobierzemy dla Ciebie naprawdę najlepsze rozwiązanie.

Instal SpecOK ma wieloletnie doświadczenie w montażu i konserwacji elementów ogrodzeniowych, w tym bram wjazdowych. Doskonale wiemy, na które kwestie zwrócić szczególną uwagę, aby móc zagwarantować inwestorowi długoletnie, bezproblemowe użytkowanie bramy. Praktyka pokazuje bowiem, że prawidłowy, profesjonalny montaż jest równie ważny, jak jakość samej bramy, elementów prowadzących i napędu.

Warto pamiętać, że nie każda działka pozwala na zamontowanie bramy wjazdowej przesuwnej. Liczy się bowiem to, czy jest ona na tyle szeroka, aby cała brama wraz z tzw. ogonem mogła przesunąć się w kierunku granicy. Jeśli tak, to z pewnością będzie to najlepsze rozwiązanie, ponieważ brama przesuwna nie ogranicza w żaden sposób użytkowania działki w czasie, gdy jest otwarta. Lepiej sprawdza się również zimą – obfite opady śniegu nie zatrzymają przesuwu bramy tak, jak ma to miejsce w przypadku bram dwuskrzydłowych.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę montażu bramy wjazdowej przesuwnej oraz o możliwość jej zastosowania na Twojej działce. Przyjedziemy, zmierzymy i zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, także w kwestii wyboru napędu do bramy.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.