Bramy wjazdowe skrzydłowe

Zdjęcie główne #31 - Bramy wjazdowe skrzydłowe

Estetyczna odpowiedź na ograniczoną przestrzeń

Nie każda działka pozwala na zastosowanie przesuwnej bramy wjazdowej. Jeśli mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń, wówczas będziemy zmuszeni wybrać bramę skrzydłową. To wcale nie musi być gorsze rozwiązanie. Bramy wjazdowe skrzydłowe mają mnóstwo zalet, z których warto wymienić chociażby bardzo wysoką estetykę, niższą cenę realizacji i montażu czy tańszy i mniej kłopotliwy w instalacji napęd. Instal SpecOK potrafi wykorzystać wszystkie te atuty/

Zajmujemy się profesjonalny doborem, produkcją i montażem skrzydłowych bram wjazdowych, które stosuje się przede wszystkim na działkach wąskich, gdzie brakuje miejsca na bramę przesuwną. Jednak wielu inwestorów wybiera to rozwiązanie z premedytacją, zwracając uwagę na większą estetykę bramy skrzydłowej. Faktem jest, że jest to także wybór tańszy, mniej kłopotliwy w montażu i późniejszej eksploatacji.

Brama skrzydłowa jest łatwa w otwarciu nawet wówczas, gdy nie jest wyposażona w napęd elektryczny, czego nie można powiedzieć o bardzo ciężkiej bramie przesuwnej. Jest również zdecydowanie mniej narażona na awarie, ponieważ nie korzysta z tak dużej liczby dodatkowych elementów, jakie znajdziemy w konkurencyjnym rozwiązaniu (listwa zębata, łożyska, wózek).

Skontaktuj się z nami, zaproś nas na oględziny i zleć nam wykonanie projektu Twojej nowej bramy wjazdowej. Przygotujemy kompleksową wycenę uwzględniającą również instalację napędu elektrycznego. Damy Ci gwarancję na profesjonalnie przeprowadzony montaż i jakość samej bramy.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.