Domofony i videofony

Zdjęcie główne #24 - Domofony i videofony

Proste urządzenia wzbogacone o dodatkowe funkcje

Domofony i videofony spełniają głównie funkcję praktyczną, ale także zabezpieczającą. Ich pojawienie się na polskim rynku nareszcie pozwoliło zautomatyzować proces otwierania drzwi klatkowych w blokach wielorodzinnych. Jednak oba urządzenia są też z powodzeniem wykorzystywane w domach indywidualnych. To bardzo wygodne rozwiązanie, które również może być elementem systemu bezpieczeństwa. Oczywiście tylko pod warunkiem, że montażem zajmie się wyspecjalizowana firma.

Instal SpecOK instaluje domofony i videofony w oparciu o najlepsze rozwiązania i pamiętając o podstawowych zasadach ich optymalnego wykorzystania. Sam montaż urządzenia i jego połączenie z domową centralą, to nie wszystko. Liczy się również przeanalizowanie, w jaki sposób można wesprzeć i udoskonalić cały system.

Jeśli domofon lub videofon znajduje się przy furtce daleko od drzwi wejściowych, wówczas warto pomyśleć o dołożeniu oświetlenia wzdłuż ścieżki, które będzie uruchamiane na podstawie danych z czujnika zmierzchowego i domofonu. To tylko przykład, jak można wzbogacić cały system. Znamy się na tym i podpowiemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania.

Skontaktuj się z nami i zaufaj naszej fachowości. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i urządzeniami, które zapewniają wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Udzielamy gwarancji, wspieramy serwisem i konserwacją.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.