Klimatyzacje

Zdjęcie główne #17 - Klimatyzacje

Przyjemny chłód wtedy, gdy naprawdę jest potrzebny

W dobie uciążliwych i wciąż przedłużających się upałów mogą nas dziwić dane, które mówią, że tylko około 50 tysięcy polskich rodzin ma w domu klimatyzację. Nieco lepiej wygląda to na drogach, bo jeżdżą po nich miliony aut wyposażonych w chłodzenie kabiny. Również nowoczesne lub modernizowane biurowce i budynki użyteczności publicznej zwykle są wyposażone w klimatyzatory. Jest kwestią czasu, gdy „klima” stanie się standardem także w domach prywatnych. Już dziś jesteśmy do tego przygotowani.

Instal SpecOK montuje, serwisuje, naprawia, modernizuje, rozbudowuje klimatyzacje, zarówno domowe, jak i stosowane w budynkach wielkopowierzchniowych. Jesteśmy uprawnionym instalatorem central klimatyzacyjnych czołowych producentów. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla domu, które wcale nie muszą być drogie w montażu i eksploatacji.

Szacujemy, że dobrze dobrana, wydajna klimatyzacja, będzie kosztować przeciętną rodzinę do 50 złotych miesięcznie. Jest to przede wszystkim koszt energii elektrycznej. Komfort związany ze znacznym obniżeniem temperatury i wilgotności w domu jest wart takiej ceny. Szczególnie, gdy temperatury na dworze przez kilka dni z rzędu przekraczają 30 stopni.

Instal SpecOK instaluje wyłącznie klimatyzacje sprawdzonych producentów (LG, Daikin, Mitsubishi, Panasonic). Ma to znaczenie przede wszystkim dla Klienta, który otrzymuje gwarancję, że jednostka będzie służyć bezawaryjnie przez lata, a do tego nie wygeneruje ogromnych rachunków za energię. Nowoczesne klimatyzatory są bardzo wydajne, a do tego oszczędne i ciche.

Instal SpecOK zagwarantuje Ci fachowy montaż i późniejszy serwis jednostki centralnej i całej instalacji. Wystarczy się z nami skontaktować – dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie i je wycenimy.

Klimatyzacja w domu przestała być luksusem. Stać na nią coraz więcej Polaków, co obserwujemy już od kilku lat. Ocieplający się klimat powoduje, że klimatyzacje już wkrótce staną się standardowym elementem wyposażenia.

Polecamy:

Klimatyzacja montaż Elbląg

Klimatyzacja serwis Elbląg

Klimatyzacja sprzedaż Elbląg

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.