Pompy ciepła

Zdjęcie główne #25 - Pompy ciepła

Rozsądna inwestycja w niskie koszty eksploatacji budynku

W niedawno przeprowadzonym badaniu aż 40% Polaków przymierzających się do budowy domu stwierdziło, że chce w nim zainstalować pompę ciepła. To świetny wynik, który pokazuje, jak szybko zmienia się nasze podejście do ekonomii, ekologii i bezpieczeństwa. Mało kto jest jeszcze zainteresowany ogrzewaniem domu kotłem węglowym, szybko topnieje też liczba zwolenników gazu. Przyszłość należy do nowoczesnych technologii. Instal SpecOK instaluje pompy ciepła w domach jednorodzinnych i widzi rosnące zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania.

Pompy ciepła przestały już być synonimem luksusu. Są coraz powszechniej dostępne, a wpływ na to ma niewątpliwie spadek ich cen. Praktycznie każdy inwestor jest w stanie wybrać rozwiązanie optymalnie dobrane pod kątem kosztów i spodziewanych korzyści. Skontaktuj się z nami – ocenimy, jaki rodzaj pompy ciepła najlepiej sprawdzi się w Twoim domu, oszacujemy końcową cenę i określimy przybliżony czas zwrotu inwestycji.

Pompy w przeciągu kilkunastu najbliższych lat staną się dominującym źródłem ciepła w budynkach. Są bardzo tanie w eksploatacji, bezpieczne i bezobsługowe. Nieprawdą jest twierdzenie, że koszt urządzenia i instalacji podważa ekonomiczny sens stosowania tego rozwiązania. Nasze doświadczenie pokazuje, że w zdecydowanej większości przypadków ostateczna cena pompy ciepła jest niewiele wyższa od tej, jaką należy zapłacić za instalację opartą na kotle gazowym (uwzględniając koszt przyłącza).

Instal SpecOK jest specjalistycznym instalatorem pomp ciepła i kompleksowym wykonawcą instalacji grzewczych. Zajmujemy się także serwisem urządzeń, doradztwem i udzielamy pełnego wsparcia technicznego naszym Klientom.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.