Instalacje alarmowe

Zdjęcie główne #23 - Instalacje alarmowe

To nie jest kwestia wyboru, ale zdrowego rozsądku

Statystyki są co najmniej niepokojące. Od lat rośnie w Polsce liczba włamań z kradzieżą – każdego roku spotyka to blisko 200 tysięcy polskich rodzin. Mimo to robimy mało, aby się przed włamaniami chronić. W badaniach Polacy jako stosowaną przez siebie metodę zabezpieczania mieszkania czy domu najczęściej wskazują... pomoc sąsiada. Aż 76% z nas nie widzi żadnej potrzeby posiadania dodatkowych zabezpieczeń. To zadziwiające, zwłaszcza, że nowoczesne instalacje alarmowe są już dostępne na praktycznie każdą kieszeń.

Instal SpecOK jest fachowym instalatorem systemów alarmowych na potrzeby mieszkań, domów, firm i obiektów wielkopowierzchniowych. Dbamy o dobranie optymalnych rozwiązań, które są nie tylko skuteczne, ale także łatwe w obsłudze i pozwalają na ich późniejszą rozbudowę w zależności od rosnących potrzeb. Wykorzystujemy jedynie podzespoły renomowanych producentów, które spełniają normy, posiadają atesty i homologacje honorowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Zajmujemy się nie tylko montażem systemów alarmowych, ale także ich serwisowaniem i konserwacją. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie techniczne i gwarancję na poprawne funkcjonowanie systemu.

Montaż instalacji alarmowej zawsze poprzedzamy stworzeniem projektu, który odpowiada na potrzeby konkretnego budynku oraz pozwala dobrać rozwiązania zoptymalizowane pod względem kosztu i skuteczności. Dowodzimy, że instalacje alarmowe nie są żadnym luksusem, ale po prostu koniecznością i gwarancją spokoju. Skontaktuj się z nami – przedstawimy ofertę, z której na pewno będziesz zadowolony.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.