Instalacje elektryczne

Zdjęcie główne #19 - Instalacje elektryczne

Od nich zależy komfort, ale też bezpieczeństwo budynków

Nie ma chyba bardziej odpowiedzialnej czynności instalacyjnej niż montaż instalacji elektrycznej. Problemy z hydrauliką mogą co najwyżej spowodować przykre zapachy i zniszczenie podłóg. Ulatniający się gaz łatwo jest wyczuć i zapobiec nieszczęściu. W przypadku „elektryki” wystarczy drobny błąd w sztuce, aby narazić dom i jego mieszkańców na ogromne niebezpieczeństwo, szczególnie porażenie i pożar. Dlatego Instal SpecOK projektuje i montuje instalacje elektryczne zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku.

Jesteśmy uprawnionym wykonawcą instalacji elektrycznych niskich i wysokich napięć. Specjalizujemy się w montażu: automatyki budynków, konwencjonalnych instalacji elektrycznych, systemów bezpieczeństwa, systemów kontroli dostępu. Podejmujemy się także instalacji elementów układu ogrzewania elektrycznego, kuchenek i płyt elektrycznych, w tym indukcyjnych, sterowników, siłowników i wszelkich urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Realizujemy projekty zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przemysłowych. Możemy kompleksowo zająć się Twoją inwestycją i stworzyć instalację w 100% przygotowaną do prawidłowego funkcjonowania przez wiele lat. Korzystamy wyłącznie z dobrej i znakomitej jakości osprzętu, przewodów, elementów rozdzielni elektrycznej, gniazd.

Jesteśmy fachowcami, którzy gwarantują Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Skontaktuj się z nami – poznamy zakres prac i rzetelnie wycenimy naszą usługę.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.