Inteligentny dom

Zdjęcie główne #22 - Inteligentny dom

Idee jutra dostępne już dziś. Także dla Ciebie.

Coś, co na razie stanowi jeszcze ciekawostkę, wkrótce stanie się normą. Inteligentny dom to zjawisko, które w ciągu kilku-kilkunastu lat na nowo zdefiniuje pojęcie komfortu. Żyjemy coraz szybciej, mamy coraz większe oczekiwania względem otaczających nas przedmiotów, aktywność stopniowo przenosimy do Internetu. Idea Smart Home stara się to wykorzystać. Instal SpecOK wprowadzi ją do Twojego domu.

Inteligentny dom to, w dużym skrócie i uproszczeniu, skonfigurowanie wszystkich obecnych w nim instalacji w taki sposób, aby sterowanie nimi mogło odbywać się z poziomu jednego urządzenia, a nawet z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli wracamy do domu po dłuższym pobycie np. za granicą, możemy przy pomocy smartfona zażyczyć sobie, aby po naszym przyjeździe w domu panowała określona temperatura. Możemy także programować pracę wszystkich urządzeń, ustawiając np. pralkę i zmywarkę tak, aby włączały się w nocy – wszystko to robimy z poziomu tabletu.

Idea Smart Home ma zatem służyć naszej wygodzie, ale także oszczędności. Inwestycja w taki system jest w stanie się zwrócić, bo dzięki wykorzystaniu automatyki optymalizujemy zużycie energii i ciepła. Przynosi to realne, policzalne korzyści.

Instal SpecOK jest doświadczonym dostawcą rozwiązań z dziedziny inteligentnego domu. Zaprojektujemy cały system pod kątem konkretnych wymagań Twojej rodziny, zainstalujemy, będziemy serwisować. Skontaktuj się z nami – przyjedziemy na miejsce i bezpłatnie przedstawimy, w jaki sposób można wprowadzić w Twoim domu inteligentne rozwiązania.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.